24/7 با ما تماس بگیرید

09128456755

فروشگاه آنلاین مای باتری

درباره ما

علاقه خود را دنبال کنید و موفقیت به دنبال شما خواهد آمد

داستان ما

ساده اما تخصصی ما در زمینه الکترونیک و باتری کار می کنیم.

مای باتری ، پیشگام در تعمیرات فوق تخصصی و حرفه ای انواع دستگاه های الکترونیک و باتری این افتخار را دارد که طی سالیان متمادی به عنوان مرکز معتمد و منتخب کاربران مطرح بوده است . این مرکز توانسته رضایت مشتریان را در تعمیر انواع برند ها جلب کند . محوریت و شعار اصلی مرکز باتری ایران ، مشتری مداری و توجه به حقوق مشتریان گرامی می باشد . دراین راستا از برترین متخصصین و پیشرفته ترین تجهیزات بهره گرفته ایم .
 رضایت مشتریان مهم ترین دلیل استقبال آنان از مرکز باتری ایران بوده و نشان از اعتماد آن ها به این مرکز دارد . متخصصین ما پس از گذراندن دوره های فوق تخصصی و حرفه ای به این مرکز راه یافته اند و تمامی مشکلات دستگاه ها را در اسرع وقت و با دقت و ریز بینی رفع خواهند کرد . ذکر این نکته ضروری است که متخصصین ما در بسیاری موارد ، قادربه رفع مشکلاتی هستند که اکثر مراکز آن را غیرقابل تعمیر می دانند . لذا مشتریان بدون هیچ گونه نگرانی می توانند جهت تعمیر دستگاه خود به مای باتری مراجعه می کنند .

سال تجربه
0 0
مشتریان خوشحال
0
رضایت مشتریان
0 %

ما اخیراً کل مجموعه محصولات خود را به روز کرده ایم تا بهترین محصولات با جدیدترین فناوری را به مشتریان و شرکای ارائه دهیم.

مدیرعامل